HP 14-ep — стильний портативний ноутбук, який стане надійним помічником під час навчання, роботи контентом чи таблицями. Компактні розміри й легка вага дозволять брати його з собою в подорожі, відрядження тощо.
Ноутбук оснащений 14-дюймовим екраном, який дозволить насолодитися чітким зображенням під будь-яким кутом. Цей дисплей із роздільною здатністю 1920x1080 має широкі кути огляду 178°, тож на ньому буде комфортно переглядати улюблені фільми.
Начинка має все необхідне для ефективної роботи: процесор Intel , достатній запас оперативної пам'яті та SSD-накопичувач. Пристрій призначений для простих задач, щоденних робочих навантажень і бізнес-процесів. Ноутбук плавний в роботі, а значить дозволить виконувати робочі завдання без зусиль та відпочивати із задоволенням.
Ноутбук підтримує сучасний стандарт Wi-Fi 802.11ax, а тому користувач зможе без проблем користуватися швидким з'єднанням з мережею, працюючи ефективно та без гальмувань. Пристрій також оснащений сучасним набором портів, серед яких є відеопорт HDMI для підключення моніторів і проєкторів, USB для зовнішніх накопичувачів і периферії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Колір | Сріблястий |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Intel Core 3 100U (1.2 - 4.7 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 323 мм |
| Вага | 1.46 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 41 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 х USB 3.2;USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 17.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 215 мм |
| Діагональ екрана | 14" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Покоління процесора Intel | U-series |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | HP 14 |
| Також шукають | 2024 року;до 30 000 грн;з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті;маленькі;ультрабуки |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Яскравість | 300nits |
- Ціна: 21 599 ₴





