Грай по-своєму
Ігровий ноутбук GIGABYTE пропонує абсолютно нові ігрові елементи майбутніх тенденцій у поєднанні з потужною продуктивністю нового покоління. Ігровий ноутбук GIGABYTE оснащений процесором Intel Core 13-го покоління, графічними процесорами NVIDIA GeForce RTX серії 40 і дисплеєм з високою частотою оновлення 165 Гц. Завдяки інструменту для будь-якого завдання цей ноутбук може бути поруч із вами, коли ви граєте різні ролі, допомагаючи не тільки в бою, а й у повсякденному житті.
Новий стильний дизайн підкреслює міць ігрового ноутбука GIGABYTE. Завдяки великій площі, вкритій візерунком Mecha, він створює чітку та модну атмосферу гри, ідеально поєднуючи продуктивність і дизайн.
Гладкий і бездоганний
Дисплей із високою частотою оновлення 165 Гц усуває розмитість зображення та залишає лише ідеально плавне зображення.
Створюйте можливості з розширеннями
Повний набір портів дає змогу під'єднувати будь-які периферійні пристрої за вашим вибором без будь-яких компромісів. Порти введення-виведення для товстих кабелів розташовані на задній панелі ноутбука. Ви можете мати найпросторіший робочий стіл замість того, щоб турбуватися про безліч кабелів під час багатозадачності або ігор.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Колір | Чорний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i7 13620H (3.6 - 4.9 ГГц) |
| Тип процесора | Core i7 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 360 мм |
| Вага | 2.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 54 Втг |
| Ємність батареї | 54 Втч |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 26 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 264 мм |
| Діагональ екрана | 16" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Об'єм відеопам'яті | 6 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | TPM модуль;гніздо для замка Kensington;підсвічування клавіатури |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 (WUXGA) |
| Серія (модельний ряд) | Gigabyte G6 |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 165Hz |
- Ціна: 43 041 ₴









