Dream Machines RG4050-16UA — ноутбук, який має все, що потрібно для продуктивної роботи, геймінгу та розваг. Завдяки передовим характеристикам та ефективній системі охолодження він забезпечить швидку безперебійну роботу, яка задовольнить навіть найвимогливіших користувачів.
Широкий 16-дюймовий дисплей ноутбука із роздільною здатністю Full HD+ та хорошою частотою оновлення забезпечує великий робочий простір і деталізоване зображення. Цей екран ідеально підходить для геймінгу, редагування фотографій або графічного дизайну, дозволяючи працювати з великими проєктами з комфортом і точністю.
Графічний процесор NVIDIA GeForce RTX 4050 дає можливість насолоджуватися захопливими геймплеєм і реалістичною графікою. Ви можете зануритися у світ найсучасніших візуальних ефектів та графічних деталей. Його революційна архітектура поєднує в собі можливості штучного інтелекту, програмування затінення і трасування променів в реальному часі, щоб відкрити абсолютно новий рівень геймінгу.
Продуктивність ноутбука вражає — він оснащений процесором Intel Core Ultra 5 125H, який забезпечує миттєву обробку завдань, швидкий запуск програм та імерсивний геймплей. Ви можете без затримок працювати з найвимогливішими програмами та грати в сучасні ігри. Оперативна пам'ять DDR5 дозволяє легко боротися з багатозадачними завданнями й виконувати складні операції з великими об'ємами даних. Місткий SSD-накопичувач дасть змогу максимально зберегти об'єми файлів і запускати програми з неймовірною швидкістю.
Щоб усі компоненти працювали стабільно й без перебоїв ноутбук було оснащено ефективною системою охолодження Dream Cooling. Завдяки використанню кращих теплових трубок вона дозволяє досягти набагато нижчих температур навіть під час дуже інтенсивних та складних ігор чи виконання інших завдань.
Dream Machines RG4050-16UA ідеально підходить для професіоналів і геймерів, які шукають відмінні характеристики та бездоганну ефективність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dream Machines |
| Колір | Чорний |
| Встановлена ОС | DOS/Без ОС |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Модель процесора | Intel Core U5-125H (3.6 - 4.6 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | WVA |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 358 мм |
| Вага | 1.85 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 53.35 Втг |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 20 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 258 мм |
| Діагональ екрана | 16" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість відсіків 2.5" SATA для HDD / SSD | 1 |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Об'єм відеопам'яті | 6 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | гніздо для замка Kensington;підсвічування клавіатури |
| Покоління процесора Intel | U-series |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 (WUXGA) |
| Серія (модельний ряд) | Dream Machines RG |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 144Hz |
- Ціна: 44 918 ₴






