Ноутбуки Asus часто асоціюються з вишуканими й стильними пристроями. Можна з впевненістю сказати, що дизайнери бренду працюють не менш старанно за інженерів, щоразу пропонуючи рішення, які можуть задовольняти вимогливих до естетики техніки користувачів.
Zenbook 14 OLED — продовження фантазії професіоналів бренду Asus, в якому об'єднались надбання компанії, досвід і високі вимоги до продукту. Лінійка Zenbook особлива своєю естетикою та має мільйони прихильників у світі. Компактні габарити з товщиною корпусу всього 17 мм дозволять помістити пристрій в будь-яку сумку чи рюкзак. Такий дизайн високо оцінять фрилансери та спеціалісти, які працюють на ходу, поза межами офісу.
Ноутбук оснащений IPS-дисплеєм з роздільною здатністю WQXGA і розміром у 14'' дюймів. Завдяки таким габаритам ноутбук легко переносити з собою, брати у відрядження, на ділові зустрічі, наради. Це ідеальне рішення для збереження портативних габаритів, а також зручної роботи з таблицями, документами та контентом.
У начинці ноутбук дивує потужністю, адже його зовнішній вигляд не дає сміливості подумати, що цей витончений пристрій може бути "міцним" у можливостях. Процесор представлений чіпом Intel Core i7-13700H, "сили" якого буде вистачати для роботи з сучасними програмами та повсякденними задачами. Запасів пам'яті передбачили стільки, щоб у користувача була змога працювати швидко та максимально ефективно, залучаючи всі ресурси техніки.
Щоб ноутбук на максимум демонстрував свої можливості портативності, його обладнали містким акумулятором, енергію якого можна відновити за короткий проміжок часу.
Zenbook 14 OLED — легке рішення навіть складних задач.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Відновлені |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Модель процесора | Intel Core i7-13700H (3.7–5.0 ГГц) |
| Тип процесора | Core i7 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.39 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 75 Втг |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Інтерфейси та підключення | 1 х USB 3.2;2 х Thunderbolt 4;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 16.9 мм |
| Гарантійний термін | 24 |
| Графічний чипсет | Intel Iris Xe Graphics |
| Діагональ екрана | 14" |
| Додатково | Зарядка від USB;чохол в комплекті |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Кардридер | Card-reader |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | відсутні, розпаяна на МП |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 2560x1600 (WQXGA) |
| Серія (модельний ряд) | Asus Zenbook |
| Також шукають | 2024 року;для програміста;з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті;маленькі;ультрабуки |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
- Ціна: 42 999 ₴









