Zenbook 14 OLED UM3402YA — ноутбук, який додасть яскравих фарб усьому, що ви робите. Це витончений, легкий і неймовірно універсальний ноутбук для творчої роботи в будь-яких умовах. Його головною перевагою є OLED-дисплей із відмінними характеристиками для відображення контенту.
Забезпечує неперевершені враження від роботи з контентом та відпочинком за переглядом фільму чи відео, адже оснащений 2.8K екраном розміром 14" дюймів. OLED-панель видає соковиті кольори з глибоким чорним кольором. Кінематографічний колірний обхват, точна передача кольору і відмінна ергономіка роблять даний дисплей ідеальним і для розважальних програм, і для професійної роботи.
Завдяки ексклюзивному шарніру ErgoLift ноутбук підіймається, дозволяючи зручніше друкувати та сприяючи більш ефективному охолодженню. За високу продуктивність пристрою відповідає новітній мобільний процесор AMD Ryzen 5 7430U, а запасів пам'яті передбачили стільки, щоб у користувача була змога працювати швидко та максимально ефективно, залучаючи всі ресурси техніки. Сховище даних, наприклад, представлено SSD-накопичувачем. Це раціональний вибір не тільки з точки зору продуктивності, а й ергономічності — твердотільний накопичувач стійкий до перевезень і вібрацій, а тому відмінно підкреслює загальну концепцію легкого та готового до роботи на ходу пристрою.
Це гарний варіант для роботи у дистанційному форматі, відеозв'язку, адже ноутбук видаляє фонові шуми при розмові у чаті. Пристрій виглядає витончено та сучасно, він відмінно підійде для тих, хто працює на ходу та не хоче бути прив'язаним до офісу.
Все за що б не брався користувач із Zenbook 14 OLED UM3402YA буде справжнім мистецтвом, тому його варто обирати тим, хто сміливо крокує до успіху.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon Graphics |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7430U (2.3 - 4.3 ГГц) |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 |
| Екран | |
| Тип матриці | OLED |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.39 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 75 Втг |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Інтерфейси та підключення | 1 х USB 3.2;2 х USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 16.9 мм |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діагональ екрана | 14" |
| Додатково | NumberPad;В комплекті USB-A to RJ45 gigabit ethernet adapter;Зарядка від USB;чохол в комплекті |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Кардридер | Card-reader |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | немає |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | TPM модуль;підсвічування клавіатури;сканер відбитків пальців |
| Покоління процесора AMD | Zen 3 (4-е покоління) |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 2880x1800 (WQXGA ) |
| Серія (модельний ряд) | Asus Zenbook |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 3.0 |
| Також шукають | 2024 року;з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті;маленькі;на AMD;на Ryzen;ультрабуки |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | глянсова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 90Hz |
| Яскравість | 600nits |
- Ціна: 30 588 ₴








