ASUS Vivobook Pro 16 OLED — потужний ноутбук для професіоналів. Створений для тих, хто займається створенням контенту і щодня розв'язувати креативні задачі.
Забезпечує неперевершені враження від роботи з контентом та відпочинком за переглядом фільму чи відео, адже оснащений яскравим OLED-екраном розміром 16" дюймів. Будь-які креативні проєкти матимуть якнайкращий вигляд на такому дисплеї з роздільною здатністю 3,2K з підтримкою розширеного динамічного діапазону (HDR) та частотою оновлення 120 Гц. Параметри дисплея автоматично адаптуються під умови навколишнього освітлення, тому зображення на екрані ноутбука завжди буде якісним, а час роботи від акумулятора зросте.
Центральний процесор Intel Core i7-13700H та дискретна відеокарта зі спеціальним MUX Switch для кращого ігрового досвіду забезпечать необхідний рівень продуктивності для завдань різної складності, роботи з графікою тощо. Запасів пам'яті передбачили стільки, щоб у користувача була змога працювати швидко та максимально ефективно, залучаючи всі ресурси техніки. Комплексна система охолодження ASUS IceCool Plus поєднує в собі апаратні та програмні компоненти для забезпечення стабільного охолодження незалежно від завдання.
Також у ноутбуці передбачена підтримка стандарту Wi-Fi 802.11ax, а тому користувач зможе без проблем користуватися швидким з'єднанням з мережею, працюючи ефективно та без гальмувань.
Для комфортних відеоконференцій ноутбук оснащений прокачаною вебкамерою та мікрофоном. Пристрій також має якісну аудіосистему, сертифіковану Harman Kardon, та підтримує технологію Dolby Atmos, що дасть вам змогу поринути в атмосферу творчості та улюблених розваг.
Ультрастильний Vivobook Pro 16 OLED — для тих, хто готовий заявити про себе!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Модель процесора | Intel Core i7-13700H (3.7–5.0 ГГц) |
| Тип процесора | Core i7 |
| Екран | |
| Тип матриці | OLED |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 355.3 мм |
| Вага | 1.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 96 Втг |
| Ємність батареї | 6 cell |
| Інтерфейси та підключення | 1 х Thunderbolt 4;2 х USB 3.2;LAN (RJ-45);USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 19 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 252 мм |
| Діагональ екрана | 16" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Кардридер | Card-reader |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 1 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | TPM модуль;підсвічування клавіатури;сканер відбитків пальців |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 3200x2000 (3.2K) |
| Серія (модельний ряд) | Asus VivoBook |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип покриття екрана | глянсова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 120Hz |
| Яскравість | 400nits |
- Ціна: 60 565 ₴







