ASUS Vivobook 15 X1502VA — ноутбук відомого бренду, який вирізняється вишуканістю та стилем. Також його перевагою стане збалансована ергономіка, адже завдяки цьому компактному та портативному пристрою ви зможете зручно та швидко виконувати задачі різного рівня складності.
Розкрийте максимальні можливості за допомогою зручної конструкції ноутбука з екраном, що відкидається на кут до 180°. Дисплей розмірами 15,6 дюйма із високою роздільною здатністю 1920х1080 та матовим покриттям відтворює яскраве та якісне зображення, що сприятиме ефективності роботи та приємному відпочинку. А сертифікат TÜV Rheinland для догляду за очима забезпечить низький рівень синього світла, що знизить ризик напруги очей під час тривалих сеансів перегляду.
Потужність ноутбука забезпечує процесор Intel Core i7-13700H, з яким ви отримаєте достатньо ресурсів для виконання робочих задач і проєктів. Кількості оперативної та вбудованої пам'яті вистачить для швидкої та ефективної роботи з використанням усіх можливостей приладу. Ефективне охолодження з вентиляторами IceBlades на гідродинамічних підшипниках, що сприятимуть зниженню вібрації й шуму, гарантуватиме оптимальну температуру компонентів навіть під час значних навантажень.
Ноутбук досить тонкий, щоб поміститися в рюкзак, і легкий, щоб щодень носити його з собою, тому стане надійним помічником для студентів. Клавіатура ASUS ErgoSense з оптимальною віддачею та ходом клавіш дає змогу максимально зручно взаємодіяти з пристроєм. А для швидкого обміну даними з периферійними пристроями наявний повний комплект інтерфейсів.
ASUS Vivobook 15 X1502VA — трендовий ноутбук, з яким ви зможете легко виконати будь-яке завдання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Синій |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Модель процесора | Intel Core i7-13700H (3.7–5.0 ГГц) |
| Тип процесора | Core i7 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 359.7 мм |
| Вага | 1.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 42 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 1 х USB 2.0;2 х USB 3.2;USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 17.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 232.5 мм |
| Графічний чипсет | Intel Iris Xe Graphics |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 1 |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | TPM модуль;підсвічування клавіатури |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Asus VivoBook |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express |
| Також шукають | 2024 року;для графічного дизайну;для дому;для підлітків;для програміста;з SSD-диском;з великим об'єм |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60Hz |
| Яскравість | 250nits |
- Ціна: 28 249 ₴









