Ноутбук Asus TUF Gaming A15 це високонадійна геймерська платформа для перемоги в будь-якій грі. У його апаратну конфігурацію входить нова відеокарта GeForce RTX, що забезпечує плавне зображення на дисплеї з частотою оновлення 144 Гц, здатного показувати всі відтінки колірного простору sRGB. Потужний процесор AMD Ryzen гарантує швидку роботу в широкому спектрі завдань, а вдосконалена система охолодження допомагає підтримувати його продуктивність на високому рівні за мінімального рівня шуму. Ноутбук відповідає військово-промисловому стандарту надійності та наділений акумулятором високої ємності, що робить його чудовим вибором для геймерів, які постійно перебувають у русі.
Двостороннє інтелектуальне шумозаглушення
Удосконалена технологія інтелектуального шумозаглушення покращує як вихідний, так і вхідний аудіосигнали під час голосового спілкування, щоб ви з товаришами по команді завжди чітко чули один одного. В аудіо параметрах можна встановити фільтрацію шумів для певних додатків, наприклад утиліт голосової комунікації, щоб не зачіпати внутрішньоігрові звуки. Технологія інтелектуального шумозаглушення використовує обчислювальні можливості центрального процесора, а не відеокарти, тому вона практично не впливає на швидкість гри.
Потужна система охолодження
Завдяки повноцінній системі охолодження ноутбук зможе підтримувати високу продуктивність протягом тривалого терміну служби. У ньому застосовуються три радіатори та чотири теплові трубки, а технологія самоочищення перешкоджає накопиченню пилу. Система охолодження може працювати в декількох режимах, призначених для різних сценаріїв використання ноутбука, що відрізняються один від одного рівнем продуктивності та шуму.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 2050 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 7435HS (3.1 – 4.5 ГГц) |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 359 мм |
| Вага | 2.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 48 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 3 х USB 3.2;LAN (RJ-45);USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 24.5 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 256 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Об'єм відеопам'яті | 4 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | TPM модуль;гніздо для замка Kensington;підсвічування клавіатури |
| Покоління процесора AMD | Zen 3+ |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Asus TUF Gaming |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 2050 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 144Hz |
- Ціна: 32 679 ₴










