ASUS ExpertBook B3 — надійний ноутбук для розвитку вашого бізнесу, підвищення продуктивності роботи та виконання складних творчих завдань з допомогою штучного інтелекту. Яскравий 16-дюймовий дисплей NanoEdge із широкими кутами огляду та роздільною здатністю WQXGA гарантуватиме чудові візуальні враження і дозволить вирішувати будь-які робочі чи навчальні питання.
Ця модель працює на основі процесора Intel Core Ultra 5 125H з вбудованим нейронним процесором Intel AI Boost, що прискорять виконання завдань завдяки сучасним удосконаленням на основі технологій ШІ. Достатній вміст пам'яті доповнює процесори та надає більше можливостей для розвитку вашого бізнесу, забезпечуючи хорошу продуктивність, необхідну для сучасних користувачів.
Щоб забезпечити виняткову віддалену роботу та відеоконференції, ExpertBook B3 оснащено технологією шумопоглинання на основі ШІ, яка усуває небажаний фоновий шум і вловлює голос користувача для оптимальної якості конференц-зв’язку. Пристрій має повнорозмірну цифрову клавіатуру, що прискорює введення даних та стане в пригоді, якщо ви зазвичай працюєте з великою кількістю цифр.
Ноутбук пропонує широкий набір портів для легкої передачі даних і різноманітних периферійних підключень. Він оснащений сучасним Thunderbolt 4 USB-C зі швидкістю передачі даних 40 Гбіт/с, який підтримує вихід дисплея 4K і роз’єм Ethernet, а також швидку зарядку. Для надшвидкого завантаження великих файлів і безпечного підключення наявна бездротова технологія Wi-Fi 802.11ax.
ExpertBook B3 підтримує подвійну перевірку особи за допомогою інфрачервоної камери Full HD і датчика відбитків пальців для входу в систему, а також пристрій для зчитування смарткарт для фізичної автентифікації, що робить його ідеальним вибором для компаній, яким потрібен надійний захист. Крім того, модель відповідає стандарту надійності MIL-STD 810H й створена, щоб витримувати будь-які екстремальні умови.
ASUS ExpertBook B3 — ноутбук для активних спеціалістів, з яким ви неодмінно досягнете успіху.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Модель процесора | Intel Core U5-125H (3.6 - 4.6 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 358 мм |
| Вага | 1.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 63 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 х Thunderbolt 4;2 х USB 3.2;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 20 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Глибина | 254 мм |
| Діагональ екрана | 16" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | TPM модуль;підсвічування клавіатури;сканер відбитків пальців |
| Покоління процесора Intel | U-series |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 2560x1600 (WQXGA) |
| Серія (модельний ряд) | Asus ExpertBook |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Також шукають | 2024 року;для графічного дизайну;для дому;з SSD-диском;з великим екраном;з великим об'ємом пам'яті |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | антиблікове покриття |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Яскравість | 500nits |
- Ціна: 40 999 ₴









