14", 2880x1800 (WQXGA+), OLED, Intel Core i7-1355U (3.7 - 5.0 ГГц), 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, Intel Iris Xe Graphics, UEFI Shell, 65 Втг, 1.25 кг, сріблястий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i7-1355U (3.7 - 5.0 ГГц) |
| Тип процесора | Core i7 |
| Екран | |
| Тип матриці | OLED |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 313 мм |
| Вага | 1.25 кг |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Iris Xe Graphics |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 65 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 x USB 4.0 Type-C;2 х USB 3.2;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 15 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 218 мм |
| Діагональ екрана | 14" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | відсутні, розпаяна на МП |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Попередньо встановлена ОС | UEFI Shell |
| Роздільна здатність екрана | 2880x1800 (WQXGA+) |
| Серія (модельний ряд) | Acer Swift |
| Також шукають | 2024 року;з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті;легкі;маленькі;тонкі;ультрабуки |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | антиблікове покриття |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 999 ₴







