Потужний і продуктивний
Завдяки найновішим процесорам та графічним картам, ноутбуки Extensa пропонують багато потужності у стильному та портативному корпусі.
Переглядайте точні деталі та насичені кольори на великих дисплеях із вузькими рамками та більшим співвідношенням екрана і корпуса.
Кращий відеоконференц-зв’язок
Оптимізовані цифрові вебкамери, мікрофони та вбудовані стереодинаміки забезпечують краще враження від відеоконференцій.
Оптимізовані цифрові вебкамери, мікрофони та вбудовані стереодинаміки забезпечують краще враження від відеоконференцій.
Створено для бізнесу
Ці прості, але потужні пристрої без особливих зусиль стануть вашим робочим комп’ютером як на зустрічах, так і поза ними.
Ці прості, але потужні пристрої без особливих зусиль стануть вашим робочим комп’ютером як на зустрічах, так і поза ними.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Сріблястий |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i5-13420H (4.6 Гц) |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 363 мм |
| Вага | 1.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 50 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 3 х USB 3.2;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 19.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 241 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Попередньо встановлена ОС | UEFI Shell |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Acer Extensa |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 669 ₴








