Acer Aspire 5 15 — ноутбук, який поєднує високу продуктивність, стильний дизайн та зручність використання. Завдяки своїм характеристикам та передовим технологіям він готовий забезпечити ефективними робочими сеансами, мультимедійними розвагами та іншими завданнями.
Пропонує стандартний екран на 15.6" дюймів, з яким зручно працювати та відпочивати за переглядом фільму. Рамки екрана доволі тонкі, що робить дизайн ноутбука більш ергономічним і комфортним при експлуатації.
Пристрій працює на базі процесора Intel Core i5-13420H, який дозволить швидко розв'язувати робочі питання без затримок та гальмувань системи. За швидкодію системи відповідає оперативна пам'ять DDR5 та місткий SSD-накопичувач.
Клавіатура зручна для набору тексту, має цифрову панель для вводу числових даних, що оцінять фінансисти, бухгалтери та студенти економічних факультетів, тобто користувачі, які часто мають справу з цифрами. Тачпад допоможе комфортно працювати без мишки, наприклад у дорозі чи поза офісом.
Ноутбук також підтримує сучасний стандарт Wi-Fi 802.11ax, а тому користувач зможе без проблем користуватися швидким з'єднанням з мережею, працюючи ефективно та без перебоїв.
Acer Aspire 5 15 — ноутбук для легкого вирішення найскладніших завдань!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Сірий |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i5-13420H (4.6 ГГц) |
| Тип процесора | Core i5 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 362.9 мм |
| Вага | 1.76 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 50 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 1 х Thunderbolt 4;2 х USB 3.2;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 17.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 237.8 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | підсвічування клавіатури;сканер відбитків пальців |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Попередньо встановлена ОС | UEFI Shell |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Acer Aspire |
| Також шукають | 2024 року;для графічного дизайну;для дому;для підлітків;для програміста;до 30 000 грн;з SSD-диском;з |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60Hz |
- Ціна: 25 555 ₴









