Acer Aspire 3 A315-35 — універсальний ноутбук, який підійде для офісної роботи чи використання у домашніх умовах. Допоможе шукати інформацію в мережі та займатися повсякденними справами.
Зберіг фірмову простоту дизайну, яку було доповнено цікавим кольором корпусу. Виконаний у стандартних габаритах, оснащений 15,6-дюймовим екраном, який дасть змогу із задоволенням переглядати улюблені фільми чи працювати над редагуванням документа.
Вага моделі складає трохи менше ніж 2 кг, тому за необхідності його можна буде перенести в іншу кімнату чи взяти з собою в дорогу, використовуючи спеціальну сумку чи рюкзак. Пристрій вирізняється доволі витривалою батареєю, що важливо тим спеціалістам, які часто працюють поза офісом, мають тримати справи під контролем чи їздити у відрядження. Для підключення периферійних пристроїв, зовнішніх дисків, флеш-накопичувачів і аксесуарів, пристрій оснащений набором портів: USB і HDMI. Зберігся і LAN-порт для інтернет-кабелю, що буде зручно для офісного чи домашнього використання, адже дозволяє використовувати швидкісне дротове підключення до мережі. Під час роботи з бездротовим підключенням, ноутбук також не розчарує, адже підтримує сучасний стандарт Wi-Fi 802.11 ac.
Клавіатура ноутбука зручна для набору тексту, адже має розділені клавіші. Також вона оснащена цифровою панеллю для вводу числових даних, що оцінять фінансисти, бухгалтери та студенти економічних факультетів, тобто користувачі, які часто мають справу з цифрами. Тачпад допоможе комфортно працювати без мишки, наприклад, у дорозі чи поза офісом. Для зручності він зміщений до лівого краю ноутбука.
Acer Aspire 3 A315 оснастили сучасними компонентами: процесором Intel Celeron N4500 і містким SSD-накопичувачем, який дозволить зберігати велику кількість даних і швидко маніпулювати ними.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Колір | Сріблястий |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel Graphics UHD |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Модель процесора | Intel Celeron N4500 (1.1-2.8 ГГц) |
| Тип процесора | A6 |
| Екран | |
| Тип матриці | LCD |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 363.4 мм |
| Вага | 1.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 40 Втг |
| Ємність батареї | 2 cell |
| Інтерфейси та підключення | 1 х USB 2.0;2 х USB 3.2;LAN (RJ-45);HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 19.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 238.4 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 128 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Роздільна здатність екрана | 1366х768 (HD) |
| Серія (модельний ряд) | Acer Aspire |
| Також шукають | бюджетні;дешеві;для дому;для підлітків;до 20 000 грн;до 25 000 грн;до 30 000 грн;з SSD-диском;на Win |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
- Ціна: 12 758 ₴






