
Накопичувач SSD M.2 2280 1TB 990 EVO Plus Samsung (MZ-V9S1T0BW)
11 086 ₴
- В наявності
- Код: 00-00154362
Samsung 990 Evo Plus — внутрішній SSD-накопичувач формфактора M.2, з яким ви зможете підвищити продуктивність, щоб вона відповідала потребам вимогливих ігор, бізнесу та творчої роботи.
990 EVO Plus оснащений розумним тепловим рішенням, яке допомагає контролювати температуру мікросхем пам'яті V-NAND. Крім того, цей накопичувач оснащено інтелектуальною технологією Samsung TurboWrite 2.0, оновленою для максимальної продуктивності, що забезпечує високу швидкість передачі файлів і зменшення затримки.
Наявні інструменти оптимізації програми Samsung Magician забезпечують найкращу продуктивність SSD. Це безпечний і простий спосіб перенести всі ваші дані для оновлення SSD Samsung. Захистіть цінну інформацію, стежте за справністю диска та отримуйте останні оновлення мікропрограми.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Вид | Внутрішній |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 600 |
| Габарити | 80.15 x 22.15 x 2.38 мм |
| Гарантійний термін | 60 |
| Енергоспоживання | робоче: 4.3 Вт, очікування: 0.6 Вт |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 x2 |
| Колір | Чорний |
| Наработка на отказ | 1.5 млн. годин |
| Об'єм накопичувача | 1 TB |
| Серія | 990 EVO Plus |
| Швидкість записування | 6300 Mb/s |
| Також шукають | M2 1Tb;ігрові;для комп'ютера;для ноутбука;найкращі;швидкі |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Товщина | 2.38 мм |
| Форм-фактор | M.2 |
- Ціна: 11 086 ₴



