Об'єднуючи продуктивність і низьке енергоспоживання в активному стані, твердотільний накопичувач Intel серії D3-S4520 для центрів даних підвищує ефективність оброблення даних, пропонує преміум-якість і знижує витрати на електроенергію.
Застосування D3-S4520 забезпечує найвищий рівень обслуговування під час проведення відеоконференцій, аналітики великих обсягів даних або підтримання віртуальних клієнтських програм.
Серед основних характеристик і переваг твердотільного накопичувача — контролер Intel, передова багаторівнева пам'ять 3D NAND TLC, наскрізний захист даних, захист цілісності даних у разі збою живлення, різні варіанти дискового простору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intel |
| Вид | Внутрішній |
| Країна виробник | США |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Вага | 87 г |
| Габарити | 100 x 70 x 7 мм |
| Гарантійний термін | 60 |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Колір | Сірий |
| Наработка на отказ | 2 млн.годин |
| Об'єм накопичувача | 7.68 TB |
| Серія | D3-S4520 |
| Швидкість записування | 510 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 550 Mb/s |
| Також шукають | ігрові;великого обсягу;для комп'ютера;для ноутбука |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Товщина | 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 63 768 ₴



