
Накопичувач SSD для сервера Micron SSD SATA2.5" 480GB 5400 MAX/MTFDDAK480TGB MICRON (MTFDDAK480TGB-1BC1ZABYYR)
7 455 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00155306
+380 (93) 804-84-30
SSD Micron 5400 MAX має витривалість до 1.5 записів на диск на день та рейтинг середнього часу на відмову (MTTF) від 2 до 3 мільйонів годин, що на 50% вище, ніж у інших провідних SSD для дата-центрів з інтерфейсом SATA. Висока продуктивність, яка насичує загальні мережі дата-центрів
Лише 12 SSD Micron 5400 MAX можуть наситити дві мережеві з'єднання 25 Гб. Це означає, що один напівзаповнений сервер може наситити загальні мережеві з'єднання - з можливістю росту продуктивності.
11-та стабільність покоління робить кваліфікацію простішою Micron випустив свій перший SATA SSD для дата-центрів у 2008 році. З того часу, до своїх десяти попередніх поколінь SATA SSD для дата-центрів були внесені додаткові технологічні інновації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Micron |
| Вид | Внутрішній |
| Країна виробник | США |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для сервера |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Габарити | 100 x 70 x 7 мм |
| Гарантійний термін | 60 |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Колір | Чорний |
| Наработка на отказ | 3 млн.годин |
| Об'єм накопичувача | 480 GB |
| Серія | 5400 Max |
| Швидкість записування | 420 Mb/s |
| Швидкість зчитування | 540 Mb/s |
| Також шукають | для комп'ютера;для ноутбука |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Товщина | 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 455 ₴

