
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 32GB (2x16GB) 3200 MHz Black Prologix (PRO32GB3200B4K)
8 732 ₴
- В наявності
- Код: 00-00160477
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProLogiX |
| Кількість модулів у комплекті | 2 |
| Номінальна напруга, В | 1.35 В |
| Об'єм одного модуля | 32 GB |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Особливості | немає |
| Система охолодження | з радіатором охолодження |
| Форм-фактор | 288-pin DIMM |
| Частота пам'яті | 3200 MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 732 ₴






