
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB 3200 MHz Wibrand (WI3200DDR4D/16GB)
5 797 ₴
- В наявності
- Код: 00-00150005
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Планка оперативної пам'яті типу DDR4, виготовлена компанією Wibrand, забезпечить хорошу швидкість обробки даних у комп'ютерній системі. У її основі лежать чипи із високим запасом надійності, тому вона сприятиме хорошій продуктивності системи та обробки процесів.
Побудована на базі перевірених компонентів, що гарантує стабільність роботи. Виготовлена у формфакторі 288-pin DIMM, що означає її призначення для встановлення у системи настільних ПК. Заявлена частота роботи — 3 200 МГц.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wibrand |
| Кількість модулів у комплекті | 1 |
| Номінальна напруга, В | 1.2 В |
| Об'єм одного модуля | 16 GB |
| Країна виробник | США |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 36 |
| Масив | PC4-25600 |
| Особливості | немає |
| Система охолодження | немає |
| Таймінги | CL22 |
| Форм-фактор | 288-pin DIMM |
| Частота пам'яті | 3200 MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 797 ₴


