Кулер до процесора Gamemax Gamma 90 WH
857 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00159464
Кулер до процесора Gamemax Gamma 90 WHНемає в наявності
857 ₴
+380 (93) 804-84-30
Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - 1151, AM4, 1150, 1155, 1200, 1700, 1356, 1366, 1156, матеріал радіатора - алюміній + мідь, діаметр вентиляторів - 92 мм, Максимальна частота обертів - 2500 об/хв, Тип підшипників - гідравлічний, рівень шуму - 32.5 dB, роз'єми живлення - 4-pin PWM, Підсвічування - ARGB, 4 теплові трубки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 128 |
| Вага | 495 г |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 4 теплові трубки |
| Діаметр вентиляторів | 92 мм |
| Енергоспоживання вентиляторів | 1.92 Вт |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертів | 2500 об/хв |
| Максимальний TDP | 150 Вт |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 48.8 CFM |
| Підсвітка | ARGB |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розмір (загальний) | 128 х 94 х 93 мм |
| Розміри вентиляторів | 92 x 92 x 25 мм |
| Рівень шуму | 32.5 dB |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 30000 рік |
| Сокет | 1150;1151;1155;1156;1200;1356;1366;1700;AM4 |
| Струм споживання вентиляторами | 0.16 А |
| Тип підшипників | гідравлічний |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 2.49 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 857 ₴
