Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - AM4, 1700, AM5, 1851, матеріал радіатора - алюміній + мідь, діаметр вентиляторів - 120 мм, Максимальна частота обертів - 2000 об/хв, Тип підшипників - гідродинамічний (FDB Bearing), роз'єми живлення - 4-pin PWM, 3-pin, Підсвічування - ARGB, 4 теплові трубки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 159 |
| Вага | 917 г |
| Гарантія | 5 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 4 теплові трубки |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальна частота обертів | 2000 об/хв |
| Максимальний TDP | 210 Вт |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 48.8 CFM |
| Підсвітка | ARGB |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM;3-pin |
| Розмір (загальний) | 159 х 126 х 104 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Сокет | 1700;1851;AM4;AM5 |
| Струм споживання вентиляторами | 0.11 А |
| Тип підшипників | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 285 ₴










