Для процесорів - INTEL, сокет - 1151, 1150, 1155, 1200, 1700, 1156, матеріал радіатора - алюміній + мідь, діаметр вентиляторів - 90 мм, Максимальна частота обертів - 3000 об/хв, рівень шуму - 36.7 dB, роз'єми живлення - 4-pin PWM, Підсвічування - ARGB
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alseye |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL |
| Діаметр вентиляторів | 90 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертів | 3000 об/хв |
| Максимальний TDP | 135 Вт |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 55.65 CFM |
| Підсвітка | ARGB |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розміри вентиляторів | 90 x 90 x 25 мм |
| Рівень шуму | 36.7 dB |
| Сокет | 1150;1151;1155;1156;1200;1700 |
| Струм споживання вентиляторами | 0.15 А |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 3.65 мм H2O |
Інформація для замовлення
- Ціна: 925 ₴







