Для процесорів - AMD, сокет - AM4, AM5, матеріал радіатора - алюміній + мідь, діаметр вентиляторів - 90 мм, Максимальна частота обертів - 2600 об/хв, рівень шуму - 28.3 dB, роз'єми живлення - 4-pin, Підсвічування - ARGB
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alseye |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | AMD |
| Діаметр вентиляторів | 90 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертів | 2600 об/хв |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 52.5 CFM |
| Підсвітка | ARGB |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розміри вентиляторів | 90 x 90 x 25 мм |
| Рівень шуму | 28.3 dB |
| Сокет | AM4;AM5 |
| Струм споживання вентиляторами | 0.15 А |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 2.64 мм H2O |
Інформація для замовлення
- Ціна: 927 ₴







