Для процесорів - INTEL, сокет - 1151, 1150, 1155, 1200, 1700, 1366, 1156, Максимальна частота обертів - 4600 об/хв, рівень шуму - 36 dB, роз'єми живлення - 3-pin, 4-pin, Підсвічування - ARGB, 5 теплових труб
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alseye |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Загальна висота, мм | 48 |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL |
| Додатково | 5 теплових труб |
| Колір | нержавіюча сталь;чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна частота обертів | 4600 об/хв |
| Максимальний TDP | 150 Вт |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 66 CFM |
| Підсвітка | ARGB |
| Роз'єми живлення | 3-pin;4-pin |
| Рівень шуму | 36 dB |
| Сокет | 1150;1151;1155;1156;1200;1366;1700 |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 3.81 мм H2O |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 114 ₴






