Джерело безперебійного живлення Logicpower LPM-625VA-P (00003336)
Батарея: 12V/7,5Ah
Потужність: 437Вт
Управління: мікропроцесорне
Функція стабілізації напруги 145-275V (вихідна напруга - 220V±10%), 5 ступ.,
2 євророзетки
Функції холодного старту і повторного запуску при відновленні напруги в мережі
Захист від короткого замикання, стрибків, перевантаження, розряду і надлишкового заряду батарей
Автоподзарядка у вимкненому стані.
Пластмасовий корпус.
Висока якість, надійність і доступність продукції - основні показники, що дозволили зайняти компанії «Logicpower» одне з провідних місць в Україні по виробництву стабілізаторів напруги, джерел безперебійного живлення акустичних систем та комп'ютерних корпусів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 145 до 275 В |
| Вихідна потужність | 437 Вт |
| Вихідна напруга | 625 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатковий акумулятор | 12V / 7.5AH x 1 |
| Клас товару | для домашніх ПК |
| Кількість вихідних розеток | 2/0 |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Форма вихідної току | апроксимована синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 220 ₴

