Режими роботи - Wi-Fi точка, стандарти мереж - ac (до 867 Мбіт/с), робоча частота - 5 ГГц, тип антени - вбудована/незнімна, інтерфейси - 10/100/1000BASE-T
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ubiquiti |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | 10/100/1000BASE-T |
| Вага | 1360 г |
| Висота | 386 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 259 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Моніторинг та управління | Web-інтерфейс |
| Режими роботи | Wi-Fi цятка |
| Робоча частота | 5 ГГц |
| Стандарти мереж | ac (до 867 Мбіт/с) |
| Тип антени | вбудована/незнімна |
| Ширина | 513 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 358 ₴









