ТБ Xiaomi TV A Pro вражає своєю гармонійно продуманою зовнішністю з тонкою рамкою і стильною підставкою, інноваційним функціоналом. Модель має пульт дистанційного керування, що підключається через Bluetooth, і масу портів. Доступ до онлайн-кінотеатрів відкриває перед користувачем практично безмежні можливості. Тепер телевізор – це не лише про перегляд, а й про захоплююче дозвілля для всієї родини.
Конструкція з ультратонкою рамкою забезпечує високе співвідношення розміру екрану та корпусу, що значно перевершує співвідношення стандартних телевізорів. Як тільки ви вмикаєте телевізор, екран заповнюється неймовірно барвистим зображенням у високій роздільній здатності, щоб ви могли повністю зануритися в те, що відбувається.
Завдяки вишуканому металевому корпусу та цілісному дизайну серія Xiaomi A Pro стане справжньою окрасою будь-якого будинку.
2 динаміка потужністю 10 Вт. Потужне стереозвучання
Завдяки двом потужним динамікам 10 Вт телевізор забезпечує покращене звучання, яке дозволить вам відчути себе у центрі подій.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Колір | Чорний |
| Операційна система | Google TV |
| Роздільна здатність екрану | HD (1366×768) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| GPU | G31MP2 |
| HDR | з HDR |
| Smart TV | Да |
| VESA | VESA (100х100 мм) |
| Wi-Fi | Да |
| Вага без підставки | 3.9 кг |
| Вага з підставкою | 3.94 кг |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 32" |
| Країна виробництва | Китай |
| Потужність динаміків | 20 Вт |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Розміри без підставки | 471 х 715.7 х 190.4 мм |
| Розміри з підставкою | 423.7 х 715.7 х 82.5 мм |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | дешеві 32 дюйми;для дачі;для кухні;для супутникового ТБ;до 10000 грн;з Інтернетом;з тв тюнером;мален |
| Тип LED-підсвітки | LED підсвітка |
| Тип матриці | LCD |
| Тип телевізора | LED - телевізор |
| Тип тюнера | аналоговий;цифровий DVB-C;цифровий DVB-S2;цифровий DVB-T2 |
| Частота оновлення | 60Гц |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
- Ціна: 6 369 ₴








