Smart TV, QLED - телевізор, 65", 3840 x 2160, з HDR, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, 20 Вт, CI+, 1 x RJ-45, Аудіовихід, USB, HDMI, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (300x300 мм), 1446 х 887 х 294 мм, 18 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Колір | Чорний |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Тип LED підсвічування | Direct LED |
| Тип телевізора | Qled |
| Операційна система | GoogleTV |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| DDR | 2G |
| HDR | з HDR |
| VESA | VESA (300x300 мм) |
| Wi-Fi | Да |
| Вага без підставки | 18 кг |
| Вага з підставкою | 18.1 кг |
| Гарантія | 24 |
| Діагональ екрана | 65" |
| Країна виробництва | Китай |
| Потужність динаміків | 20 Вт |
| Процесор зображення | AiPQ 3.0 Engine |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | для PlayStation;для ігор;для супутникового ТБ;з Інтернетом;з тв тюнером;на стіну |
| Тип матриці | VA |
| Тип тюнера | цифровий DVB-C;цифровий DVB-S2;цифровий DVB-T2 |
| Частота оновлення | 120 Гц (MEMC) |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 351 ₴










