4K-телевізори, Smart TV, LED - телевізор, 55", 3840 x 2160, з HDR, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, аналоговий, 20 Вт, CI+, 1 x RJ-45, 2 x USB, 3 x HDMI, Антенний, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (200x200мм), 1232.9 x 774.1 x 249.1 мм, 15.5 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Колір | Чорний |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Тип телевізора | LED |
| Операційна система | Tizen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| HDR | з HDR |
| VESA | VESA (200x200 мм) |
| Wi-Fi | Да |
| Вага без підставки | 15.5 кг |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 55" |
| Країна виробництва | Словаччина |
| Потужність динаміків | 20 Вт |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Процесор зображення | Crystal Processor 4K |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | для PlayStation;для ігор;для супутникового ТБ;з Інтернетом;з тв тюнером;на стіну;Самсунг 55 дюймів |
| Технології поліпшення зображення | 4K Upscaling;Mega Contrast;Motion Xcelerator;UHD Dimming |
| Тип LED-підсвітки | LED підсвітка |
| Тип матриці | LCD |
| Тип тюнера | аналоговий;цифровий DVB-C;цифровий DVB-S2;цифровий DVB-T2 |
| Частота оновлення | 50 Гц |
| Частота розгортки панелі | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 342 ₴






