4K-телевізори, Smart TV, NeoQLED, 75", 3840 x 2160, з HDR, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, аналоговий, 40 Вт, 1 x оптичний аудіо, 1 x RJ-45, 2 x USB, CI, 4 x HDMI, Антенний, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (400x400мм), 1670.2 x 1015.9 x 274.9 мм, 33.1 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Колір | Чорний |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Операційна система | Tizen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| HDR | з HDR |
| VESA | VESA (400x400 мм) |
| Wi-Fi | Да |
| Інтерфейси підключення | 1 x RJ-45;1 x оптичний аудіо;2 x USB;4 x HDMI;CI;Антенний |
| Гарантія | 12 |
| Діагональ екрана | 75" |
| Країна виробництва | Словаччина |
| Потужність динаміків | 40 Вт |
| Примітка | Офіційно імпортований ТВ |
| Процесор зображення | NQ4 AI Gen2 Processor |
| Розміри без підставки | 1670.2 x 958.2 x 46.7 мм |
| Розміри з підставкою | 1670.2 x 1015.9 x 274.9 мм |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | для PlayStation;для ігор;для супутникового ТБ;з Інтернетом;з тв тюнером;на стіну |
| Тип матриці | QLED |
| Тип тюнера | аналоговий;цифровий DVB-C;цифровий DVB-S2;цифровий DVB-T2 |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Частота розгортки панелі | 100 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 105 627 ₴





