4K-телевізори, QLED - телевізор, 43", 3840 x 2160, з HDR, цифровий DVB-T2, аналоговий, 2 х 10 (20 Вт), CI+, 1 x RJ-45, 2 x USB, 3 x HDMI, Headphone, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (200x200мм), 957 x 610 x 226 мм, 7 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ergo |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Колір | Чорний |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Тип телевізора | Qled |
| Операційна система | Android 11 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| DDR | 2G |
| Flash Memory | 16GB |
| HDR | з HDR |
| VESA | VESA (200x200 мм) |
| Wi-Fi | Да |
| Інтерфейси підключення | 1 x RJ-45;2 x USB;3 x HDMI;CI+;Headphone |
| Веб-камера | Да |
| Гарантія | 36 |
| Діагональ екрана | 43" |
| Енергоспоживання | 85 Вт |
| Контрастність | 5000:1 |
| Країна виробництва | Китай |
| Потужність динаміків | 2 х 10 (20 Вт) |
| Розміри без підставки | 957 x 556 x 81 мм |
| Система кольоровості (підтримувані стандарти) | NTSC;PAL;SECAM |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | для PlayStation;для ігор;з Інтернетом;з тв тюнером;на стіну |
| Тип матриці | VA |
| Тип тюнера | аналоговий;цифровий DVB-T2 |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 526 ₴










