AIWA QLED-855UHD-SLIM - UHD телевізор серії 8 з діагоналлю екрана 55 дюймів, який поєднав у собі неперевершене аудіо AIWA та високоякісне відео.
Технологія підсвічування QLED забезпечує відтворення чіткого, насиченого та яскравого зображення при невисоких енергозатратах. Потужний процесор дає можливість підтримувати HDR відео та багатоканальні стандарти аудіо.
Телевізор оснащений двома стереодинаміками загальною потужністю 20 Вт. Вони працюють на основі аудіокодеку Dolby Digital та дарують об’ємний реалістичний звук.
Технологія Smart TV дозволяє переглядати контент на таких платформах, як Amazon Prime, Netflix, Youtube, Movistar, HBO, Disney+, Spotify.
Зручний інтерфейс на основі операційної системи Android 11 надає легкий доступ до великої кількості додатків - легко керуйте файлами, дивіться відео та знаходьте необхідну інформацію через пошукові системи мережі Інтернет. З’єднання з мережею здійснюється з допомогою бездротової технології Wi-Fi.
Телевізор AIWA QLED-855UHD-SLIM виконаний у тонкому корпусі мінімалістичного дизайну. Він постачається з інтуїтивно зрозумілим пультом дистанційного керування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aiwa |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Колір | Чорний |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Тип LED підсвічування | Direct LED |
| Тип телевізора | Qled |
| Операційна система | Android 11 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| DDR | 1G |
| Flash Memory | 8GB |
| HDR | з HDR |
| VESA | VESA (200x200 мм) |
| Wi-Fi | Да |
| Інтерфейси підключення | HDMI;USB |
| Вага з підставкою | 14.2 кг |
| Час відгуку | 8mc |
| Гарантія | 24 |
| Діагональ екрана | 55" |
| Контрастність | 1200:1 |
| Країна виробництва | Туреччина |
| Потужність динаміків | 2 х 10 (20 Вт) |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | для PlayStation;для ігор;з Інтернетом;з тв тюнером;на стіну |
| Технології поліпшення зображення | HDR |
| Тип матриці | QLED |
| Тип тюнера | цифровий DVB-C;цифровий DVB-T;цифровий DVB-T2 |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
- Ціна: 19 901 ₴








