Телевізор 2E з діагоналлю 43″ (109 см) згодиться для середніх і великих за розміром приміщень, наприклад, просторих віталень. Завдяки співвідношенню сторін 16:9 і роздільній здатності 1 920 × 1 080 (Full HD) користувач отримує яскраве зображення із чіткими деталями. Компактний розмір і вага 6,1 кг (без паковання) зумовлюють можливість доволі легко розміщувати телевізор у потрібному місці. Крім того, сумісність із кріпленням стандарту VESA 200 × 100 дає змогу зручно монтувати його на стіну.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Колір | Чорний |
| Операційна система | Google TV |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Smart TV | Да |
| VESA | VESA (200х100 мм) |
| Wi-Fi | Да |
| Вага з підставкою | 6.1 кг |
| Гарантія | 24 |
| Діагональ екрана | 43" |
| Енергоспоживання | 65 Вт |
| Контрастність | 4000:1 |
| Країна виробництва | Китай |
| Потужність динаміків | 20 Вт |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | до 10000 грн;з Інтернетом;з тв тюнером;на стіну |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 461 ₴










