32", цифровий DVB-T2, 16 Вт, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (200х100мм), 716 × 488 × 225 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Колір | Чорний |
| Операційна система | GoogleTV |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| VESA | VESA (200х100 мм) |
| Wi-Fi | Да |
| Вага з підставкою | 3.6 кг |
| Гарантія | 24 |
| Діагональ екрана | 32" |
| Контрастність | 4000:1 |
| Країна виробництва | Китай |
| Потужність динаміків | 16 Вт |
| Також | Smart TV |
| Також шукають | бюджетні;дешеві 32 дюйми;для дачі;для кухні;до 10000 грн;з Інтернетом;з тв тюнером;маленькі;на стіну |
| Тип тюнера | цифровий DVB-T2 |
| Частота розгортки панелі | 60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 462 ₴










