Спосіб установки - підлоговий, потужність, Вт - 700 Вт, потужність, ВА - 1000 VA, мінімальна вхідна напруга, В - 140V, максимальна вхідна напруга, В - 260V, точність стабілізації - 10%, кількість розеток - 4, відображення значень вхідного/вихідного напруг - цифровий індикатор
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.7 кг |
| Відносна вологість | 10% ~ 102% |
| Відображення значень вхідного/вихідного напруг | цифровий індикатор |
| Гарантія | 24 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість розеток | 4 |
| Максимальна вхідна напруга, В | 260V |
| Мінімальна вхідна напруга, В | 140V |
| Потужність, ВА | 1000 VA |
| Потужність, Вт | 700 Вт |
| Рекомендоване застосування | для комп'ютера;для котла;для побутової техніки;для телевізора;для холодильника |
| Спосіб встановлення | Підлоговий |
| Температура навколишнього середовища | 0 ~ 40 °C |
| Тип | релейний |
| Точність стабілізації | 10% |
| Фаза | однофазний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 070 ₴


