Стабілізатор поєднує два пристрої: стабілізатор напруги та мережевий фільтр. Він призначений для захисту комп'ютерів, периферійних пристроїв та інших електронних пристроїв від підвищення або зниження напруги живлення, пригнічує перешкоди, що вносяться в електричну мережу іншими пристроями. Стабілізатор автоматично знижує високу та піднімає знижену напругу до потрібного рівня. У разі високої напруги його стабілізатор знижує. Якщо напруга продовжує зростати, стабілізатор відключає пристрій від мережі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Conter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.2 кг |
| Вихідні роз'єми | 2 х Schuko |
| Відображення значень вхідного/вихідного напруг | цифровий індикатор |
| Гарантія | 24 |
| Країна виробництва | Китай |
| Максимальна вхідна напруга, В | 270V |
| Мінімальна вхідна напруга, В | 150V |
| Потужність, ВА | 500 VA |
| Потужність, Вт | 375 Вт |
| Підключення до мережі 220В | вилка |
| Рекомендоване застосування | для телевізора;для холодильника |
| Спосіб встановлення | Підлоговий |
| Тип | релейний |
| Фаза | однофазний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 671 ₴


