для відеоспостереження, для домашніх ПК, лінійно-інтерактивний (line interactive), 360 Вт, 600 В*А, 220В, LCD - дисплей, 330 x 108 x 160 мм, 3.5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.5 кг |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Вихідна потужність | 360 Вт |
| Вихідна напруга | 600 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | RS-232 |
| Призначення | для відеоспостереження;для домашніх ПК |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Час переходу на батарею, мс | 3 мс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 998 ₴

