для побутової техніки, для домашніх ПК, лінійно-інтерактивний (line interactive), 300 Вт, 500 В*А, правильна (чиста) синусоїда, 175-275 В, АКБ - зовнішня, без батареї, LCD - дисплей, 108 x 160 x 330 мм, 3.5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автон. робота при max навантаж | залежить від АКБ(зовнішня) |
| Вага | 3.5 кг |
| Вхідна напруга | 175-275 В |
| Вихідна потужність | 300 Вт |
| Вихідна напруга | 500 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатковий акумулятор | без батареї |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | RS-232 |
| Кількість вихідних розеток | 1 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 1 |
| Напруга зовнішньої АКБ | 12 В |
| Призначення | для побутової техніки;для домашніх ПК |
| РК-дисплей | дисплей |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 108 x 160 x 330 мм |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип акумулятора | зовнішня |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Тип виробу | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 2-6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 652 ₴

