для відеоспостереження, для домашніх ПК, для робочих станцій, лінійно-інтерактивний (line interactive), 900 Вт, 1000 В*А, правильна (чиста) синусоїда, 0 до 300 В, АКБ - вбудована, 12V / 7AH x 3, LCD - дисплей, 438 х 436 х 86.5 мм, 17.8 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powerwalker |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автон. робота при max навантаж | 4 хв |
| Вага | 17.8 кг |
| Вхідна напруга | 0 до 300 В |
| Вихідна потужність | 900 Вт |
| Вихідна напруга | 1000 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатковий фільтр | RJ-45 |
| Додатковий акумулятор | 12V / 7AH x 3 |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | RS-232;USB |
| Кількість вихідних розеток | 8 x IEC 320 C13 |
| Кількість IEC розеток, шт | 8 |
| Кількість АКБ | 3 |
| Призначення | для відеоспостереження;для домашніх ПК;для робочих станцій |
| РК-дисплей | дисплей |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 438 х 436 х 86.5 мм |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип акумулятора | вбудована |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний;монтуємий в стійку |
| Тип виробу | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | ≤ 10 мс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 325 ₴







