для домашніх ПК, лінійно-інтерактивний (line interactive), 600 Вт, 1000 В*А, апроксимована (ступінчаста) синусоїда, 160-290 В, АКБ - вбудована, 12V / 9 AH x 1, LCD - без дисплея, 100 х 278 х 143 мм, 5.4 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powercom |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.4 кг |
| Вхідна напруга | 160-290 В |
| Вихідна потужність | 600 Вт |
| Вихідна напруга | 1000 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатковий фільтр | RJ-45 |
| Додатковий акумулятор | 12V / 9 AH x 1 |
| Кількість вихідних розеток | 3 x IEC 320 C13 |
| Кількість IEC розеток, шт | 3 |
| Кількість АКБ | 1 |
| Призначення | для домашніх ПК |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 100 х 278 х 143 мм |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип акумулятора | вбудована |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 2-4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 341 ₴






