для мережевого обладнання, для домашніх ПК, лінійно-інтерактивний (line interactive), 360 Вт, 600 В*А, апроксимована (ступінчаста) синусоїда, 176-280 В, АКБ - вбудована, 12V / 7AH x 1, LCD - дисплей, 100 х 287 х 142 мм, 4.4 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NJOY |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.4 кг |
| Вхідна напруга | 176-280 В |
| Вихідна потужність | 360 Вт |
| Вихідна напруга | 600 В*А |
| Гарантійний термін | 12 |
| Додатковий фільтр | RJ-11;RJ-45 |
| Додатковий акумулятор | 12V / 7AH x 1 |
| Кількість вихідних розеток | 2 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| Кількість АКБ | 1 |
| Призначення | для мережевого обладнання;для домашніх ПК |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип акумулятора | вбудована |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 2-6 мс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 363 ₴




