для домашніх ПК, для робочих станцій, безперервної дії (on line), 2700 Вт, 3000 В*А, правильна (чиста) синусоїда, 140 до 275 В, АКБ - зовнішня, LCD - дисплей, 13 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Europower |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13 кг |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 2700 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 140 до 275 В |
| Вихідна напруга | 3000 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Призначення | для домашніх ПК;для робочих станцій |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | для дому;на 220 вольт;потужні |
| Тип акумулятора | зовнішня |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Тип виконання | настінний |
| Тип виробу | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 742 ₴


