для побутової техніки, для домашніх ПК, для робочих станцій, лінійно-інтерактивний (line interactive), 1600 Вт, 2000 В*А, правильна (чиста) синусоїда, 220 В ± 25 %, АКБ - вбудована, 12V / 9 AH x 3, LCD - дисплей, 412 x 215 x 144 мм, 18.5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energenie |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автон. робота при max навантаж | 10-30 хв |
| Вага | 18.5 кг |
| Вхідна напруга | 220 В ± 25 % |
| Вихідна потужність | 1600 Вт |
| Вихідна напруга | 2000 В*А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Додатковий фільтр | RJ-11;RJ-45 |
| Додатковий акумулятор | 12V / 9 AH x 3 |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | SmartSlot;USB |
| Кількість вихідних розеток | 2 x Schuko;3 x IEC 320 C13 |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| Кількість IEC розеток, шт | 3 |
| Кількість АКБ | 3 |
| Призначення | для побутової техніки;для домашніх ПК;для робочих станцій |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | для дому;на 220 вольтів |
| Тип акумулятора | вбудована |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 141 ₴


