Розумні можливості для яскравих ігор і навчання
Яскраве зображення та звучання чотирьох динаміків, що підтримують технологію Dolby Atmos, переносять вас у світ розваг кінематографічної якості.
Lenovo Tab M11 розроблено для кмітливих і допитливих користувачів. Подаруйте дітям пристрій, за продуктивність якого відповідає 8-ядерний процесор MediaTek Helio G88, a приголомшливе відтворення ігор забезпечує дисплей з оновленням 90 Гц.
Доки ваші діти поринають у розваги й навчання з планшетом, що працює автономно до 10 годин в режимі відтворення відео, у вас є час відпочити. Розваги протягом усього дня забезпечує акумулятор ємністю 7040 мА*год.
Відкрийте новий рівень взаємодії з улюбленими застосунками Nebo 4, WPS Office, MyScript * Calculator 24 та іншими програмами для малювання чи запису нотаток із сумісним стилусом Lenovo Tab Pen.
Витрачайте менше часу на вивчення нового матеріалу з опцією розділення екрана. Поринайте у безперервний ті цікавий процес опанування нового завдяки можливості одночасно відкривати кілька плаваючих вікон.
Режим імерсивного читання від Lenovo забезпечує допитливим користувачам можливість зосередитись на контенті. А екран планшета з сертифікатом TUV відповідає за безпеку для очей під час тривалого читання.
На базі основної камери роздільною здатністю 8 МП працює розумний сканер зі штучним інтелектом. Ви можете фотографувати документи й лише за кілька кліків коригувати їх і перетворювати картинку у PDF-файл формату А4.
Lenovo Freestyle відкриває доступ до кращих можливостей навчання.
• Lenovo Tab M11 можна використовувати, як другий бездротовий монітор для розширення вашого екрана чи його дублювання.
• Налаштовуйте бездротове передавання файлів.
• Підключайте Bluetooth-клавіатуру та працюй, як на ПК.
• Проводьте стримінг на ПК.
Легкий і тонкий, захищений від вологи та пилу (IP52).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Колір | Сірий |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 7040 mAh |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Type C USB;Audio-jack 3.5 mm |
| Бездротові можливості | 3G;Wi-Fi;4G;Bluetooth |
| Вага (г) | 465 |
| Вбудована пам'ять | 128Гб |
| Висота (мм) | 166.31 |
| Гарантія | 12 |
| Додатково | G-Sensor;гіроскоп;датчик наближення;датчик освітленості;Стилус |
| Діагональ екрана | 11" |
| Камера | 8 Мп |
| Колір задньої панелі | сірий |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість SIM-карт | 1 |
| Максимальний об'єм карт пам'яті | 1 ТБ |
| Можливість здійснювати дзвінки | є |
| Навігація система | Galileo;ГЛОНАСС;GPS |
| Обсяг оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Операційна система | Android 13 |
| Процесор | MediaTek Helio G88 |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Також шукають | 2024 року;великі;для роботи;для фільмів;для читання;зі стилусом |
| Тип | Продуктивні |
| Тип SIM-карток | nanoSIM |
| Тип батареї | Li-Pol |
| Тип матриці | IPS (PLS) |
| Товщина (мм) | 7.15 |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Час автономної роботи до (годин) | 10 |
| Частота процесора | 2 ГГц |
| Ширина (мм) | 255.26 |
- Ціна: 9 999 ₴







