Охолоджуюча підставка для ігрового ноутбука CP1540, включає RGB-підсвічування з динамічними світловими ефектами. Завдяки 3 вентиляторам охолодження підставка забезпечує всебічний захист від тепла максимум для 17-дюймових ігрових ноутбуків вагою до 5 кг. 5-рівневе регулювання висоти знімає всю втому під час довгих годин гри. 1 USB-порт також включений для додаткової ігрової периферії підключення.
- Динамічне підсвічування RGB створює яскраві ефекти зміни кольору
- Регульована висота: для оптимального положення для перегляду
- Вентилятори охолодження: швидка вентиляція та активне розсіювання тепла
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GamePro |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Тип | Підставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Особливості | підсвітка |
| Розмір | 360 x 262 x 26.5 мм |
| Сумісність | для ноутбуків з діагоналлю екрану до 17" |
| Тип охолодження | 2 вентилятори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 727 ₴










