Lenovo Yoga 6 — витончений ноутбук-трансформер, який поєднує в собі вишуканий дизайн, продуктивність та функціональність. Це ідеальний інструмент для продуктивної роботи та розваг, який можна завжди брати з собою завдяки компактним розмірам. Стильний та мінімалістичний корпус надає ноутбуку сучасний вигляд та відмінно вписується в будь-яке середовище.
Він оснащений сенсорним дисплеєм на 13.3" дюймів з роздільною здатністю WUXGA, який гарантує високу якість зображення та комфорт при користуванні навіть за яскравого освітлення, а також забезпечує інтуїтивно зрозумілий і точний ввід, незалежно від того, чи ви фіксуєте свої ідеї, чи переміщуєтесь у програмах. Завдяки функції 2-в-1 ви можете легко перемикатися між режимами ноутбука та планшета, адаптуючись до будь-якої ситуації. Проявіть свій творчий потенціал та отримуйте насолоду від роботи!
Завдяки процесору AMD Ryzen 7 7730U та 16 ГБ оперативної пам'яті Lenovo Yoga 6 готовий долати будь-які завдання — від повсякденних рутинних справ до більш вимогливих завдань у графічних програмах чи відеоредакторах. SSD-накопичувач на 512 ГБ забезпечить швидкий доступ до даних та великий обсяг для зберігання файлів та програм.
Пристрій має вбудований мікрофон і вебкамеру зі шторкою конфіденційності й технологією розпізнавання облич, що дасть змогу зручно під'єднуватися до онлайн-занять, нарад чи конференцій у Google Meet. Підтримка Wi-Fi 6 і Bluetooth дозволить завжди мати стабільне підключення до інтернету.
Lenovo Yoga 6 — для тих, хто любить бути в центрі уваги!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Колір | Зелений |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | AMD Radeon Graphics |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 7730U (2.0 - 4.5 ГГц) |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 304 мм |
| Вага | 1.37 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 59 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 х USB 3.2;2 х USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 17.5 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 218 мм |
| Діагональ екрана | 13.3" |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Кардридер | Card-reader |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | немає |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | TPM модуль;підсвічування клавіатури;сенсорний екран;сканер відбитків пальців |
| Покоління процесора AMD | Zen 3 (4-е покоління) |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 (WUXGA) |
| Сенсорний екран | Multi-touch |
| Серія (модельний ряд) | Lenovo Yoga |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | глянсова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60Hz |
- Ціна: 36 567 ₴










