Lenovo IdeaPad 1 — оновлений ноутбук з універсальним дизайном, продуманою ергономікою та сучасною начинкою. Модель оснащена 15,6-дюймовим екраном з високою роздільною здатністю. Дисплей вирізняється хорошим кольоровідтворюванням та яскравістю. Екран відмінно підходить як для роботи з презентаціями, таблицями, документами, так і для перегляду відео вдома.
Центральний процесор представлений Intel Core i5-1235U, а зберігання даних покладене на SSD-накопичувач. IdeaPad 1 допоможе виконати повсякденні справи максимально ефективно, це гарний вибір для першого ноутбука, школяра, студента чи офісного працівника.
У ноутбуці передбачено сучасний стандарт Wi-Fi 802.11аx для стабільної й швидкої передачі даних. Наявний широкий набір інтерфейсів для підключення периферійних пристроїв, аксесуарів, накопичувачів, серед яких є симетричний USB Type-C.
Клавіатура має ергономічну конструкцію із розділеними невисокими клавішами, які дозволять застосовувати навички сліпого набору. З нею легше працювати з документами, листуватися та вводити дані.
Пристрій оснащений вебкамерою та мікрофоном для проведення відеодзвінків, а тому гарно підійде для дистанційного навчання та роботи.
Lenovo IdeaPad 1 — це універсальний ноутбук, який не розчарує своїми можливостями та виглядом.
Переглянути кіно, відпочити за браузерною грою чи облаштувати робоче місце школяру або студенту — з Lenovo Ideapad 1 15IJL7 до снаги будь-які завдання. Продуктивні компоненти ноутбука забезпечать плавну та швидку роботу потрібних застосунків.
Вбудована вебкамера з мікрофоном дасть можливість скористатися зручним застосунком для відеоспілкування. Лінзу легко закрити шторкою після завершення розмови, тож помилкова активація відеовиклику в незручний момент не буде проблемою.
Повнорозмірна клавіатура підійде для зручного редагування текстів. Адаптери та порти дадуть можливість легко підключити все необхідне. Lenovo Ideapad 1 зручно брати із собою в подорожі чи носити на навчальні заняття.
Відчути найтонші нюанси улюблених музичних треків чи поринути у світ улюбленого кіно допоможуть встановлені в Ideapad 1 динаміки, що підтримують технологію тривимірного звучання Dolby Audio.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1235U (3.3 - 4.4 ГГц) |
| Тип процесора | Core i5 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.63 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 42 Втг |
| Ємність батареї | 2 cell |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Гарантійний термін | 12 |
| Графічний чипсет | Intel Iris Xe Graphics |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Країна виробництва | Китай |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60Hz |
- Ціна: 22 239 ₴










