ASUS Zenbook 14 OLED UM3406HA — ультрапортативний ноутбук, який виводить сучасні технології на абсолютно новий рівень. Лінійка Zenbook особлива своєю естетикою, має компактні габарити, що дозволять помістити пристрій в будь-яку сумку чи рюкзак.
Дисплей ASUS Lumina OLED зробить кожну мить перегляду неймовірною. 14-дюймовий екран з роздільною здатністю WUXGA та частотою оновлення 60 Гц відтворює кольори з високою точністю та контрастністю для візуальних ефектів, потрібних професіоналам, тому є ідеальними для відтворення ваших найкреативніших ідей. А завдяки підтримці технології Adaptive Sync, яка автоматично синхронізує частоту оновлення дисплея з частотою кадрів, ви будете насолоджуватися плавним відображенням будь-якого контенту.
Виконуйте будь-які завдання без зайвих зусиль завдяки багатозадачним можливостям ноутбука з підтримкою штучного інтелекту. Завдяки інтегрованому у процесор AMD Ryzen 7 8840HS прискорювачу штучного інтелекту AMD Ryzen AI застосунки та програми працюватимуть надзвичайно швидко. Швидкісний SSD-накопичувач обсягом 1 ТБ, містка оперативна пам’ять та модуль Wi-Fi 802.11ax дозволять працювати vаксимально ефективно, залучаючи всі ресурси техніки.
Ергономічна клавіатура з ексклюзивною технологією Quiet Keyboard, що усуває нав’язливі шуми, дозволить вам працювати з текстом та числами. Для полегшення роботи наявний тачпад з віртуальною цифровою клавіатурою NumberPad 2.0. Zenbook 14 OLED оснащений усіма необхідними повнофункціональними портами для швидкого й безперебійного з'єднання в дорозі, тож вам не доведеться носити із собою надокучливі адаптери й перехідники.
Незалежно від того, що ви слухаєте, суперлінійні динаміки, інтелектуальний підсилювач і технологія ASUS Audio Booster видають кришталево чистий звук і подарують вам справжню насолоду.
ASUS Zenbook 14 OLED — легке рішення навіть складних задач.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 8840HS (3.6 - 5.1 ГГц) |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Екран | |
| Тип матриці | OLED |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 312 мм |
| Вага | 1.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 75 Втг |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 4.0 Type-C;1 х USB 3.2;USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 14.9 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 220.1 мм |
| Графічний чипсет | AMD Radeon 780M Graphics |
| Діагональ екрана | 14" |
| Додатково | Зарядка від USB;чохол в комплекті |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | TPM модуль;підсвічування клавіатури |
| Покоління процесора AMD | Zen 4 |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 (WUXGA) |
| Серія (модельний ряд) | Asus Zenbook |
| Також шукають | 2024 року;з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті;легкі;маленькі;на AMD;на Ryzen;тонкі;ультрабуки |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | глянсова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 60Hz |
| Яскравість | 600nits |
- Ціна: 39 999 ₴







