TUF Gaming A16 Advantage Edition — це максимально прокачаний ноутбук геймерського класу. Створений провідним виробником Asus, протестований за високими стандартами на сумісність і максимальну міцність. Оснащений преміальними компонентами, які допоможуть вийти на новий рівень продуктивності, пропонує екран для захопливого занурення в сюжет і закохує у свій футуристичний дизайн.
Широкими обчислювальними можливостями вирізняється і сучасний процесор — AMD Ryzen 7 7435HS. Більшої швидкості процесам додає 16 ГБ оперативної пам'яті та місткий накопичувач. Ноутбук готовий до високих навантажень та стане надійною ігровою машинкою для вимогливих гравців. Він адаптований для нових ігор класу ААА, кіберспорту та щоденних ігрових сесій.
Для потужних компонентів необхідне не менш потужне охолодження, яке у цьому ноутбуці реалізоване у вигляді перевіреної системи з вентиляторами Arc Flow Fans. У ній використано покращені теплові трубки, щоб від компонентів системи тепло відводилось швидко та ефективно. Чотири групи вентиляційних отворів і радіатор з високою щільністю розташування пластин дозволяють TUF A16 підтримувати сукупний рівень шуму вентиляторів нижче 48 дБ, коли система працює в режимі Turbo. A16 залишається холодним і тихим навіть під час найінтенсивніших ігрових сесій.
Ноутбук захищений за військовим стандартом MIL-STD 810H, а тому готовий до екстремальних навантажень. Продумана конструкція забезпечує додаткову міцність при перевезенні та роботі на ходу, тому пристрій без проблем витримає всі тяготи не дуже дбайливого повсякденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Бежевий |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 7 7435HS (3.1 – 4.5 ГГц) |
| Тип процесора | AMD Ryzen 7 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 355 мм |
| Вага | 2.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 90 Втг |
| Ємність батареї | 4 cell |
| Інтерфейси та підключення | 2 х USB 3.2;2 х USB 3.2 Type-C;LAN (RJ-45);HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 28 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 252 мм |
| Діагональ екрана | 16" |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | TPM модуль;підсвічування клавіатури |
| Покоління процесора AMD | Zen 3+ |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 2560x1600 (WQXGA) |
| Серія (модельний ряд) | Asus TUF Gaming |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 240Hz |
| Яскравість | 500nits |
- Ціна: 40 786 ₴










