ASUS TUF Gaming A15 2021 — ігровий ноутбук, який поєднує високу міцність і продуктивність. Створений для тих, хто цінує надійну техніку та яскраві віртуальні розваги. Дизайн пристрою відразу демонструє свою приналежність до ігрового сегмента, вигляд стильний та ефектний, з декоративними геометричними елементами та комбінованими текстурами.
Модель оснащена 15,6-дюймовим IPS-дисплеєм з роздільною здатністю Full HD та матовим покриттям, який забезпечить реалістичне зображення та високу плавність гри з повним зануренням у сюжет. Геймери оцінять такий дисплей у динамічних ігрових жанрах, а от звичайні користувачі оцінять чітку графіку під час перегляду мультимедійного контенту.
Широкі обчислювальні можливості ноутбука гарантуватиме сучасний 6-ядерний процесор AMD Ryzen 5 7535HS, роботу якого доповнює 16 ГБ оперативної пам'яті та місткий SSD-накопичувач. Якісній графіці під час запеклих ігрових сеансів сприятиме робота дискретної відеокарти Nvidia GeForce RTX 3050.
Назва ноутбука містить позначку TUF, що відразу вказує на збільшену міцність та надійність пристрою. Завдяки повноцінній системі охолодження TUF Gaming A15 зможе підтримувати високу продуктивність протягом тривалого терміну служби та вберегти систему від перегрівання.
Клавіатура є теж добре продуманою, адже адаптована для геймерських задач. Має виділену комбінацію WASD для швидкого тактильного пошуку клавіш. А для повного занурення гравця до віртуального світу пристрій оснащений потужною вбудованою аудіосистемою, що подарує неймовірний та насичений звук та аудіоефекти.
ASUS TUF Gaming A15 2021 — ноутбук для тих, хто рішуче налаштований на перемогу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Сірий |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Тип | Ноутбук |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | AMD Ryzen 5 7535HS (3.3 - 4.55 ГГц) |
| Тип процесора | AMD Ryzen 5 |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 359 мм |
| Вага | 2.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 48 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Інтерфейси та підключення | 3 х USB 3.2;LAN (RJ-45);USB 3.2 Type-C;HDMI;Комбінований аудіороз'єм |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 24.5 мм |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 256 мм |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Об'єм відеопам'яті | 4 ГБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | TPM модуль;гніздо для замка Kensington;підсвічування клавіатури |
| Покоління процесора AMD | Zen 3+ |
| Роздільна здатність екрана | 1920х1080 (FullHD) |
| Серія (модельний ряд) | Asus TUF Gaming |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип покриття екрана | матова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 144Hz |
- Ціна: 36 590 ₴










