Зразок екологічного ноутбука
ASUS ExpertBook B9 задає новий стандарт елітного бізнес-ноутбука. Його корпус виготовлений із магній-літієвого сплаву, тому він легкий, міцний та статусно виглядає. Екологічна конструкція, чудовий OLED-дисплей та ефективне охолодження роблять цей пристрій відмінним вибором для корпоративних користувачів та мандрівних професіоналів, які піклуються про довкілля.
Витонченість та легкість
Завдяки корпусу з магній-літієвого сплаву ExpertBook B9 є одним із найлегших 14-дюймових бізнес-ноутбуків на ринку. Він легший навіть більшості 13-дюймових моделей. При цьому він досить міцний, щоб витримати весь тягар інтенсивного використання в мобільних умовах.
Формат OLED-дисплея 16:10
ExpertBook B9 оснащується тонкорамковим дисплеєм NanoEdge з відносною площею екрана 90%. Завдяки співвідношенню сторін 16:10 користувач отримує на 11% більше екранного простору, ніж дисплеї традиційного формату, при цьому весь ноутбук залишається досить компактним. OLED-панель з роздільною здатністю WQXGA+ гарантує чудову якість зображення, соковиті кольори та широкі кути огляду – ідеальне рішення для спільного перегляду контенту та проведення яскравих презентацій.
Інтелектуальне охолодження
Охолодженням ноутбука займається пара вентиляторів з інтелектуальним регулюванням. На вибір користувача доступно три режими їх роботи: тихий, збалансований та високопродуктивний.
«Зелені» технології
ExpertBook B9 - це "зелений" пристрій, що підтверджується відповідними сертифікатами. Завдяки технології Thixomolding при його виробництві зменшено витрату матеріалів (на величину до 29%) та загальний час виготовлення (на 75%).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core 7 150U (1.2 - 5.4 ГГц) |
| Екран | |
| Тип матриці | OLED |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 311 мм |
| Вага | 0.99 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 63 Втг |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Бездротові технології | Bluetooth;Wi-Fi |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 16 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Глибина | 215 мм |
| Діагональ екрана | 14" |
| Додатково | NumberPad;Зарядка від USB;чохол в комплекті |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон;стереодинаміки |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | немає |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Оптичний привод | No ODD |
| Особливості | підсвічування клавіатури;сканер відбитків пальців |
| Покоління процесора Intel | U-series |
| Попередньо встановлена ОС | без операційної системи |
| Роздільна здатність екрана | 2880x1800 (WQXGA+) |
| Серія (модельний ряд) | Asus ExpertBook |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Також шукають | 2024 року;з SSD-диском;з великим об'ємом пам'яті;легкі;маленькі;ультрабуки |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покриття екрана | глянсова |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Частота оновлення екрана | 90Hz |
| Яскравість | 400nits |
- Ціна: 57 954 ₴









